Фольга тонерочутлива, Колір зелений 10-20, 5 см

  • Наявність:  14
  • Модель:  Зелёный

5.00 грн
   



Сплата
Готівкою, Безготівкова, Visa/MasterCard, Privat24
Доставка
Самовивіз
Вы можете забрати цей товар з нашого магазину самі
Кур‘єр
Мы доставимо цей товар кур‘єром служби доставки
100% гарантія повернення
Повернення протягом 14 днів

Фольга тонерочутлива, Колір зелений 10-20, 5 см


Тонерочутливу фольгу використовують для нанесення кольору на порошковий друк (роздруківка на лазерному принтері або ксерокопія). За допомогою цієї фольги і ламінатора з гарячими валами можна оперативно виготовити листівки, дипломи, бланки, меню і т.д. Тонерочувствітельная фольга накладається на зображення кольоровою стороною вгору. На фольгу накладають захисний аркуш паперу, або використовується спеціальний захисний конверт.

Попередньо майбутнє зображення або текст роздруковують на лазерному принтері, на будь-який гладкому папері, зразок повинен бути повністю чорним, без півтонів. Технологія гарячого тиснення фольгою не складна і не вимагає спеціальних знань або складного обладнання, якщо не вважати таким ламінатор.

Отже до надрукованому листу прикладаємо фольгу для гарячого тиснення, кольоровий стороною верх і поміщаємо в захисний конверт для ламінування, якщо конверта немає на фольгу кладемо аркуш паперу. Робимо один прохід через ламінатор при температурі близько 140С (залежить від товщини матеріалів). Після температурного впливу і тиску нижній шар фольги запікається (приклеюється) до тонера на поверхні паперу, там де тонера немає фольгу можна зчистити. Якщо надруковане зображення було якісне з чіткими краями, то і фольга приклеїться рівненько. Також важливо використовувати гладкий папір, при друку на рефленой (фактурної) поверхні тонер в поглибленнях паперу не приклеїться до фольги. Товщина або щільність паперу підбирається виключно під можливості вашого принтера і ламінатора.

Якщо необхідно нанести кілька відтінків (шарів) фольги, то для кожного нового шару необхідно заново друкувати зображення поверх того що було раніше. І найскладніше тут відповідним чином домогтися поєднання кольорів. Наприклад, якщо ви надрукуєте на лазернику два рази одну і ту ж картинку, прикладіть два листа разом на просвіт, то побачите невелике зміщення, потренуйтеся друкувати майбутнє зображення в кілька проходів поки без фольгування.  Маленька підказка: розділіть ваше зображення на кілька шарів так, що б зміщення попереднього шару могло перекриватися верхнім.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.