Про нас

Всім привіт! Я рада вітати Вас в моєму магазині для творчості lilistudio.com.ua


Мене звати Ліля і я родом з Сумського району.

У Харкові живу 10 років (тут же і знаходиться магазин). 


У моєму магазині ви знайдете всі необхідні товари для такого цікавого виду творчості, як скрапбукінг: широкий вибір шкірозамінника і штучної замші, набори паперу, паперу по 1 аркушу, брадси, люверси, квіти, різна фурнітура, всі необхідні інструменти для скрапбукінгу і безліч інших аксесуарів і матеріалів.


Асортимент магазину постійно розширюється, Я наводжу тільки топові і якісні новинки для Ваших задумів. Магазин надає високу якість роботи і намагається задовольнити всі запити покупців. 


Хочу щоб зробивши замовлення в моєму магазині, ви підтримали мою ідею і взяли участь у збереженні навколишнього середовища та екології. LiliStudio піклується про природу і упаковуючи Ваші замовлення ми використовуємо мінімум пластикових пакетів і намагаємося використовувати їх вдруге. Пластиковий пакувальний матеріал (якщо він все таки присутній у вашому замовленні) ви можете здати в пункти прийому у Вашому місті, а також утилізувати його в контейнери, що підтримують сортування сміттєвих відходів.


Спасибі, що ви з нами! І вперед до підкорення творчих вершин і задумів! А з матеріалами та інструментами ми Вам допоможемо! :)