Умови угоди


4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання.
4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунту-облікового запису на сайті www.lilistudio.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).
4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.
4.9. При виникненні проблем у використанні сайту www.lilistudio.com.ua, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або в отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до Адміністрації Сайту www.lilistudio.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи угоди і функціонування роботи сайту.
4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і вживати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні сайту іншими Користувачами, або користувачів, що порушують вимоги Угоди.
5. Порядок дії Угоди
5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.
5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації Сайту. Всі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації Сайту. Використання сайту користувачами можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.
5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього сайту, є власністю їх відповідних власників.
5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл дано Користувачеві адміністрацією сайту.
5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.