Матовий


Термотрансферна плівка, матова Колір Рожевий, 10х25 см

Термотрансферна плівка, матова Колір Рож...

Термотрансферна плівка, матова Колір РожевийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування на..

29.00 грн

Термотрансферна плівка, колір світле золото, 10х25 см

Термотрансферна плівка, колір світле зол...

Термотрансферна плівка, колір світле золотоМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування наг..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір Лососевий 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір Лос...

Термотрансферна плівка матова, колір ЛососевийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування ..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір кришталевої троянди, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір кри...

Термотрансферна плівка матова, колір кришталевої трояндиМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригл..

29.00 грн

Термотрансферна плівка, колір жовто-зелена матова з перламутром, 10х25 см

Термотрансферна плівка, колір жовто-зеле...

Термотрансферна плівка, колір жовто-зелена матова з перламутромМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання ..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір м'ята, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір м'я...

Термотрансферна плівка матова, колір м'ятаМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування нагр..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір Морська хвиля, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір Мор...

Термотрансферна плівка матова, колір Морська хвиляМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжува..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір зелене яблуко, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір зел...

Термотрансферна плівка матова, колір зелене яблукоМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжува..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, Колір Сірий, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, Колір Сір...

Термотрансферна плівка матова, Колір СірийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування нагр..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір гіркий шоколад, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір гір...

Термотрансферна плівка матова, колір гіркий шоколадМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжув..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір винний, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір вин...

Термотрансферна плівка матова, колір виннийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування наг..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір червоний, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір чер...

Термотрансферна плівка матова, колір червонийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування н..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір лайм, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір лай...

Термотрансферна плівка матова, колір лаймМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування нагрі..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, колір молочний шоколад, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, колір мол...

Термотрансферна плівка матова, колір молочний шоколадМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладж..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, Колір зелений, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, Колір зел...

Термотрансферна плівка матова, Колір зеленийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування на..

29.00 грн

Термотрансферна плівка матова, Колір Чорний, 10х25 см

Термотрансферна плівка матова, Колір Чор...

Термотрансферна плівка матова, Колір ЧорнийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування наг..

29.00 грн

Термотрансферна плівка, Колір Світло-рожевий матовий 10х25 см

Термотрансферна плівка, Колір Світло-рож...

Термотрансферна плівка, Колір Світло-рожевий матовийМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжу..

29.00 грн

Термотрансферна плівка, Колір Срібло матове 10х25 см

Термотрансферна плівка, Колір Срібло мат...

Термотрансферна плівка, Колір Срібло матовеМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і пригладжування наг..

29.00 грн

Термотрансферна плівка, колір Лазурний матовий з перламутром 10х25 см

Термотрансферна плівка, колір Лазурний м...

Термотрансферна плівка, колір Лазурний матовий з перламутромМатеріал-поліуретан.Термотрансферна плівка на клейкій основі. Використовують для перенесення зображень, за допомогою нагрівання і п..

29.00 грн

Показано з 1 по 20 із 31 (2 сторінок)