Люверси, брадси


Люверси, брадси
Брадси у формі серця, Колір золотий

Брадси у формі серця, Колір золотий

Брадси у формі серця, Колір золотий Брадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, ткан..

1.50 грн

Брадси Welcome Baby Girl

Брадси Welcome Baby Girl

Брадси Welcome Baby GirlБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна аплікац..

175.00 грн

Набір брадсів Blastoff
-40%

Набір брадсів Blastoff

Набір брадсів BlastoffБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна аплікація..

150.00 грн 250.00 грн

Люверси металеві, колір рожеве золото, 10 шт
-40%

Люверси металеві, колір рожеве золото, 1...

Люверси металеві, колір рожеве золото, 10 штЛюверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх ..

16.80 грн 28.00 грн

Люверси металеві, колір жовте золото, 10 шт
-40%

Люверси металеві, колір жовте золото, 10...

Люверси металеві, колір жовте золото, 10 шт,Люверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх ..

15.00 грн 25.00 грн

Люверси металеві, колір білий, 10 шт
-40%

Люверси металеві, колір білий, 10 шт

Люверси металеві, колір білий, 10 штЛюверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прик..

16.80 грн 28.00 грн

Брадси Декоративні Welcome Baby Boy

Брадси Декоративні Welcome Baby Boy

Брадси Декоративні Welcome Baby BoyБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, ткани..

175.00 грн

Брадс, Колір золотий, 6-9 см, 1 шт

Брадс, Колір золотий, 6-9 см, 1 шт

Брадс, Колір золотий, 6-9 см, 1 штБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканин..

1.00 грн

Набір брадсів Hello Baby Girl 25шт

Набір брадсів Hello Baby Girl 25шт

Набір брадсів Hello Baby Girl 25штБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканин..

168.00 грн

Набір брадсів Hello Baby Boy 25шт

Набір брадсів Hello Baby Boy 25шт

Набір брадсів Hello Baby Boy 25штБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинн..

168.00 грн

Набір брадсів Splendor 26 шт
-40%

Набір брадсів Splendor 26 шт

Набір брадсів Splendor 26 штБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна апл..

100.80 грн 168.00 грн

Брадси-Blast Off-MME
-50%

Брадси-Blast Off-MME

Брадси-Blast Off-MMEБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна аплікація, ..

81.50 грн 163.00 грн

Набір люверсів» червоний " стандарт

Набір люверсів» червоний " стандарт...

Набір люверсів» червоний " стандартЛюверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прикр..

84.00 грн

Набір люверсів» сірий " широкі

Набір люверсів» сірий " широкі

Набір люверсів» сірий " широкі Люверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прикраси ..

84.00 грн

Набір люверсів»Рожевий". Стандарт.

Набір люверсів»Рожевий". Стандарт.

Набір люверсів»Рожевий". Стандарт.Люверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прикра..

84.00 грн

Набір люверсів» аква " стандарт

Набір люверсів» аква " стандарт

Набір люверсів» аква " стандартЛюверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прикраси ..

84.00 грн

Набір люверсів "Зелений". СТАНДАРТ

Набір люверсів "Зелений". СТАН...

Набір люверсів "Зелений". СТАНДАРТЛюверси для скрапбукінгу являють собою невеликі металеві колечка, що мають ніжку для кріплення декоративного елемента на основі. Використовують їх для прикра..

84.00 грн

Металеві брадси
-40%

Металеві брадси

Металеві брадсиБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна аплікація, прикр..

141.60 грн 236.00 грн

Брадси-Penelope - MME-24PKG

Брадси-Penelope - MME-24PKG

Брадси-Penelope - MME-24PKGБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печворк, тканинна аплі..

158.00 грн

Набір декоративних брадців у вигляді шурупів

Набір декоративних брадців у вигляді шур...

Набір декоративних брадців у вигляді шурупівБрадси використовують для прикраси листівок, шкатулок, альбомів і панно в скрапбукінгу. Також їх використовують при декоруванні робіт в стилі печво..

85.00 грн

Показано з 1 по 20 із 28 (2 сторінок)