Деко ацетат


Оверлей іриси 21х29, 7 см

Оверлей іриси 21х29, 7 см

Оверлей ІрисиДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефекти, при на..

30.00 грн

Оверлей Green wild tropics 21х29, 7 см

Оверлей Green wild tropics 21х29, 7 см

Оверлей Green wild tropicsДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні е..

30.00 грн

Оверлей Пір'я блакитні 21х29, 7 см

Оверлей Пір'я блакитні 21х29, 7 см

Оверлей Пір'я БлакитніДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефект..

30.00 грн

Оверлей Пір'я різнокольорові 21х29, 7 см

Оверлей Пір'я різнокольорові 21х29, 7 см...

Оверлей Пір'я РізнокольоровіДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні..

30.00 грн

Оверлей Пір'я фіолетові 21х29, 7 см

Оверлей Пір'я фіолетові 21х29, 7 см

Оверлей Пір'я ФіолетовіДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефек..

20.00 грн

Оверлей Квіти фон 21х29, 7 см

Оверлей Квіти фон 21х29, 7 см

Оверлей Квіти фонДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефекти, пр..

20.00 грн

Оверлей "Night garden multicolor" 20х30 см

Оверлей "Night garden multicolor&qu...

Оверлей "Night garden multicolor"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декора..

20.00 грн

Оверлей (ацетат) "лист" 20х30 см

Оверлей (ацетат) "лист" 20х30 ...

Оверлей (ацетат) "лист"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефек..

20.00 грн

Оверлей" Магнолія фон " 20х30 см

Оверлей" Магнолія фон " 20х30 ...

Оверлей "Магнолія фон"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декоративні ефект..

20.00 грн

Деко веллум (лист кальки з малюнком) "Night Garden"

Деко веллум (лист кальки з малюнком) &qu...

Деко веллум (лист кальки з малюнком) "Night Garden"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створ..

30.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Red A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Red A4" Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє ство..

20.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Green A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Green A4"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє ств..

20.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Green A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Green A4"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволя..

20.00 грн

Ацетатний лист, трикутники в квадраті Dear Lizzy Happy Place
-40%

Ацетатний лист, трикутники в квадраті De...

Ацетатний лист, трикутники в квадраті Dear Lizzy Happy PlaceОсобливість:Щільність 200 г / м2.Розмір 30. 5х30. 5смДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова п..

33.00 грн 55.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Blue A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Stars Blue A4"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє ство..

20.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Yellow A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Yellow A4"Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозвол..

20.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Red A4"

Ацетатний лист з фольгуванням "Gold...

Ацетатний лист з фольгуванням "Golden Maxi Drops Red A4" Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє..

20.00 грн

Ацетатний лист з фольгуванням " Golden Maxi Drops Blue A4

Ацетатний лист з фольгуванням " Gol...

Ацетатний лист з фольгуванням " Golden Maxi Drops Blue A4Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє..

20.00 грн

Ацетатний лист SHINE-Crate Paper

Ацетатний лист SHINE-Crate Paper

Ацетатний лист SHINE-Crate PaperДекоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створювати різні декорат..

65.00 грн

Ацетат-Pick Me Up-Pink Paislee-Gold Foil-30x30

Ацетат-Pick Me Up-Pink Paislee-Gold Foil...

Ацетат-Pick Me Up-Pink Paislee-Gold Foil-30x30 Декоративна плівка для скрапбукінгу ( оверлей) - це щільна, прозора акрилова плівка з нанесеним на неї малюнком. Цей матеріал дозволяє створюват..

82.00 грн

Показано з 1 по 20 із 23 (2 сторінок)